Kariera

APLIKANT ADWOKACKI/RADCOWSKI II LUB III ROKU WARSZAWA

Prawo handlowe, korporacyjne oraz transakcji M&A

  • Jesteś aplikantem adwokackim/radcowskim II lub III roku lub masz co najmniej 3 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek z o.o. oraz S.A. ?
  • Posiadasz praktyczną znajomość dziedzin prawa takich jak: prawo cywilne, spółek handlowych (prawo podatkowe również mile widziane)?
  • Znasz język angielski biegle lub na poziomie zaawansowanym?
  • Jesteś zaangażowany, samodzielny, odpowiedzialny?

Dołącz do naszego zespołu!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w bieżących projektach
  • Legal research, opracowywanie dokumentów, sporządzenie opinii i pism

W KZlegal MOŻESZ LICZYĆ NA

  • konfrontację wiedzy teoretycznej z praktyką biznesową
  • pracę z międzynarodowymi klientami
  • doświadczenie w wybranej specjalizacji i perspektywę dalszego rozwoju
  • pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • wynagrodzenie: od 4.000,00 zł
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat lub własna działalność

Chcesz zacząć z nami współpracę? Prześlij CV na adres biuro@kzlegal.pl z dopiskiem „Praca” w temacie wiadomości.

Prosimy o złożenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Krzemień Zaliwska adwokaci i radcowie prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie na  potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Aplikant moich danych osobowych zawartych w złożonej ofercie pracy (zgodnie z rozporządzeniem RODO dotyczącym ochrony danych osobowych oraz ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.