Marlena Oryniak

Specjalizacje: ochrona danych osobowych, prawo gospodarcze, prawo umów

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji organizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych. Jej praktyka w tym zakresie obejmuje w szczególności przeprowadzenie audytów, przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej związanej z przetwarzaniem danych osobowych oraz opiniowanie i doradztwo w zakresie zgodności przetwarzania danych osobowych z wymogami prawa.

Jej specjalizacja obejmuje również bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych ze szczególnym naciskiem na spółki prawa handlowego, w tym sporządzanie i opiniowanie umów, przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz sporządzanie opinii prawnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia kontraktów oraz w reprezentacji klientów w postępowaniach prowadzonych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się także zakładaniem, przekształcaniem i likwidacją spółek prawa handlowego oraz przeprowadzaniem i koordynowaniem badań prawnych podmiotów gospodarczych typu due diligence.

Kariera

Doceniamy wiedzę, samodzielność i wysoką kulturę osobistą, która zapewnia profesjonalne relacje i stałą współpracę z Klientami Kancelarii. Stawiamy na wysokiej klasy specjalistów, zapewniamy ścieżkę rozwoju Talent Management oraz możliwość rozwoju kompetencji. Proponujemy szkolenia, warsztaty merytoryczne, pracujemy w oparciu o wymianę wiedzy i dzielenie się doświadczeniem. Tworzymy zespół, który ma realny wpływ na wdrażanie usprawnień, wprowadzanie innowacji i nakreślanie kierunku rozwoju Kancelarii.

Employment Value Proposal Kancelarii nakreśla profil kandydatów, którzy poszukują przyjaznych i ambitnych warunków rozwoju i chcą dołączyć do naszego zespołu.

Wysoka jakość i wiedza
Analiza i terminowość
Zaufanie i współpraca
Życzliwa atmosfera wsparcia i wymiany wiedzy

Nowoczesna i spójna polityka HR Kancelarii została wyróżniona Certyfikatem Jakość HR INSTITUTU GOLD w 2020 roku.

Nowoczesna i spójna polityka HR Kancelarii została wyróżniona Certyfikatem Jakość HR Institutu Gold w 2020 roku.

Naszym pracownikom proponujemy:

  • Umowę B2B bez konieczności wyłączności;
  • Dużą samodzielność i inicjatywę w działaniu;
  • System talentowy i możliwość awansu w strukturze Kancelarii;
  • Ścieżkę szkoleń, uczestnictwo w konferencjach branżowych;
  • Możliwość dołączenia do Działu Sprzedaży w oparciu o atrakcyjny system wynagradzania;

Chcesz dołączyć do
naszego zespołu?

Najnowsze oferty pracy