Michał Zaliwski

Radca prawnySpecjalizacja: przestępczość gospodarcza

Specjalizuje się w prawie karnym, kontroli i postępowaniu podatkowym oraz prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktowego, sporów gospodarczych. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy na rzecz firmy doradczej Deloitte, kancelarii prawnych i Urzędu Kontroli Skarbowej oraz służby w organach ścigania. Jest obrońcą w procesach karnych oraz karnych skarbowych. Reprezentuje podatników podczas kontroli podatkowych, celno-skarbowych i postępowań podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi. Zajmuje się również doradztwem w zakresie prawa umów, sporach cywilnych oraz obrotem dziełami sztuki, także w zakresie prawa zamówień publicznych. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z oceną bardzo dobrą oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Języki: angielski

Kariera

Doceniamy wiedzę, samodzielność i wysoką kulturę osobistą, która zapewnia profesjonalne relacje i stałą współpracę z Klientami Kancelarii. Stawiamy na wysokiej klasy specjalistów, zapewniamy ścieżkę rozwoju Talent Management oraz możliwość rozwoju kompetencji. Proponujemy szkolenia, warsztaty merytoryczne, pracujemy w oparciu o wymianę wiedzy i dzielenie się doświadczeniem. Tworzymy zespół, który ma realny wpływ na wdrażanie usprawnień, wprowadzanie innowacji i nakreślanie kierunku rozwoju Kancelarii.

Employment Value Proposal Kancelarii nakreśla profil kandydatów, którzy poszukują przyjaznych i ambitnych warunków rozwoju i chcą dołączyć do naszego zespołu.

Wysoka jakość i wiedza
Analiza i terminowość
Zaufanie i współpraca
Życzliwa atmosfera wsparcia i wymiany wiedzy

Nowoczesna i spójna polityka HR Kancelarii została wyróżniona Certyfikatem Jakość HR INSTITUTU GOLD w 2020 roku.

Nowoczesna i spójna polityka HR Kancelarii została wyróżniona Certyfikatem Jakość HR Institutu Gold w 2020 roku.

Naszym pracownikom proponujemy:

  • Umowę B2B bez konieczności wyłączności;
  • Dużą samodzielność i inicjatywę w działaniu;
  • System talentowy i możliwość awansu w strukturze Kancelarii;
  • Ścieżkę szkoleń, uczestnictwo w konferencjach branżowych;
  • Możliwość dołączenia do Działu Sprzedaży w oparciu o atrakcyjny system wynagradzania;

Chcesz dołączyć do
naszego zespołu?

Najnowsze oferty pracy