obsługa prawna firm

Kompleksowa Obsługa Prawna

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie zmiany są nieuchronne, a wyzwania prawne pojawiają się nagle i zaskakująco, kompleksowa i dostosowana do Twoich biznesowych potrzeb obsługa prawna staje się kluczowym elementem sukcesu każdej firmy.

Nasza opieka prawna nad Twoją firmą to nie tylko świadczenie usług prawniczych, ale również partnerskie podejście do zrozumienia unikalnych potrzeb i celów Twojego przedsiębiorstwa.

Obsługa prawna firmy - KZ Legal

w czym pomożemy

Proaktywne podejście do rozwiązań prawnych dla Twojego biznesu

Obsługa prawna firmy - KZ Legal

Rozumiejąc, że prawidłowe funkcjonowanie firmy wymaga nie tylko profesjonalnego doradztwa prawno-biznesowego, ale także proaktywnego podejścia do zmieniającego się otoczenia prawnego, oferujemy kompleksową gamę usług. Od chwili postawienia struktury, poprzez przekształcenia, połączenia, aż po codzienną obsługę wszelkich kwestii prawnych.

Jesteśmy gotowi zapewnić nie tylko wsparcie, ale także rzeczywistą obecność i zaangażowanie prawnika w rozwój Twojego biznesu.

Nasze holistyczne podejście do obsługi prawnej obejmuje nie tylko reakcję na bieżące wyzwania, ale również przewidywanie Twoich przyszłych potrzeb i zmian w regulacjach prawnych. Dostarczamy porady w języku polskim i angielskim.

Zyskasz partnera, który nie tylko zna się na prawie, ale również wychodzi z inicjatywą potrzebnych rozwiązań dla Twojej firmy. Dążymy do tego, aby nasza współpraca była nie tylko profesjonalna, ale także skoncentrowana na osiąganiu celów biznesowych, zawsze z myślą o długoterminowej perspektywie.

współpraca

Jak wygląda plan współpracy

Poznaj krok po kroku nasz model nawiązania współpracy. Zależy nam na dobrym wprowadzeniu Twojej firmy do kancelarii i poznaniu Twojego biznesu:

1

Pierwszy kontakt i rozmowa

Pierwsza rozmowa, podczas której omówimy ogólne kwestie oraz dowiemy się o Twoich oczekiwaniach. Długość rozmowy dostosowana będzie do Twoich potrzeb i omawianych tematów – tak, aby na tym etapie najlepiej się poznać.

2

Oferta, plan współpracy

Przedstawienie oferty stałej obsługi prawnej. W tym dokładnie rozpisane zasady wybranego pakietu w subskrypcji oraz informacje o przypisanym opiekunie klienta, który będzie dostępny do kontaktu i będzie odpowiadał za płynną komunikację i czasową realizację zleceń. Opiekunem klienta jest zawsze doświadczony prawnik.

3

Model subskrypcyjny

Przyjmujemy różne, elastyczne modele współpracy. Przy stałej współpracy najlepiej sprawdza się model subskrypcyjny. Model dopasujemy do twoich potrzeb – standardowo proponujemy 5 | 10 | 20h/miesięcznie, zapewniając stałą kwotę rozliczenia.

Nie tworzymy barier – elastycznie możesz zmienić wybrany pakiet, a jeżeli chcesz to możesz wypowiedzieć umowę z krótkim, miesięcznym okresem wypowiedzenia.

4

Monitorowanie i doskonalenie

Stały dialog w celu monitorowania skuteczności obsługi prawnej, z możliwością dostosowywania strategii współpracy do zmian zachodzących w Twoim biznesie.

Zapewnij swojemu biznesowi partnera prawnego, który rozumie biznes

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Umów się na konsultację z naszym ekspertem.

gwarancja

Oczekuj więcej od stałej współpracy z kancelarią

Wychodzimy poza utarte ścieżki, dostarczając zrozumiałe rozwiązania prawne, które umożliwiają prowadzenie biznesu zgodnie z Twoimi celami, zapewniając:

RESPONSYWNOŚĆ I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Działamy bez zwłoki. Wiemy, że w biznesie liczy się czas. Od początku Twoja firma będzie miała prowadzącego prawnika – opiekuna klienta, który dba o komunikację na każdym etapie współpracy.

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Wyróżnia nas multidyscyplinarność. Działamy w zespole ekspertów. Łączymy specjalizacje niezbędne do szerokiej obsługi biznesu i branż. A jeżeli Twoje potrzeby wynikające z realizowanych zagadnień prawnych, czy podatkowych będą szersze zapewnimy i skoordynujemy prace z niezależnymi i sprawdzonymi ekspertami.

Obsługa prawna firmy - KZ Legal

DBAMY O TWÓJ BIZNES – AKTYWNIE SŁUCHAMY

Z nami wiesz, że masz partnera, który chce znać Twój biznes i słuchać o zmianach, wyzwaniach, planach – to da nam możliwość wyprzedzenia Twoich potrzeb i w porę wskazania ewentualnych możliwości, zmian, czy ryzyk.

TERMINOWOŚĆ

Komunikujemy plany i dotrzymujemy ustalonych terminów. Dla nas, terminy to absolutna wartość – bez kompromisów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I TRANSPARENTNE KOMUNIKOWANIE O RYZYKU

Zapewnienie bezpieczeństwa jest ważne w działalności prawno-podatkowej. Z nami omówisz najbardziej kreatywny pomysł.

Na bieżąco informujemy o postępach prac, planowanych krokach i związanych z nimi wydatkach.

ELASTYCZNE MODELE ROZLICZEŃ

Pracujemy w różnych modelach rozliczeń, abyś mógł/mogła przewdzieć inwestycje w obsługę prawno-podatkową przy realizowanych projektach.

OPINIE

Referencje klientów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega stała obsługa prawna firm?

„Stała obsługa prawna firm” jest szerokim pojęciem a jej zakres zawsze zależy do indywidulanych potrzeb klientów – przedsiębiorców, skali prowadzonej działalności, formy oraz gałęzi przedsiębiorczości. Stała obsługa prawna firm polega w szczególności na doradztwie w czasie rzeczywistym, sporządzaniu umów wykorzystywanych na co dzień w ramach prowadzonej działalności, udzielaniu rekomendacji w zakresie planowanych transakcji z prawnego oraz podatkowego punktu widzenia.

Jakie są zalety stałej obsługi prawnej?

Zalety stałej obsługi prawnej jest dużo. W ramach tych najistotniejszych należy wymienić:

  • Bezpieczeństwo – stała obsługa umożliwia konsultację z prawnikiem praktycznie w każdym czasie, przed, w trackie jaki po dokonanej czynności. Podejmowanie decyzji biznesowych staje się bezpieczne z uwagi na pewność w zakresie ich prawnych konsekwencji.
  • Szybkość działania – przedsiębiorca oszczędza czas – nie musi szukać prawnika, który udzieli rekomendacji w zakresie prawa. Nasza kancelaria wyróżnia się szerokim zakresem dziedzin prawa. Delegujemy prawnika do klienta – przedsiębiorcy. Przedsiębiorca ma bezpośredni kontakt do prawnika, który zna jego przedsiębiorstwo i udzieli rekomendacji z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej, 
  • Pewność obrotu – przedsiębiorca jest świadom podejmowanych decyzji biznesowych oraz ich prawnych konsekwencji.
FAQ Obsługa prawna firmy - KZ Legal

Porozmawiajmy o Twoim biznesie
sprawdź jak możemy Cię w nim wesprzeć

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Umów się na konsultację z naszym ekspertem.

BLOG

Skorzystaj z naszej wiedzy

Obsługa prawna- jak znaleźć kancelarię do stałej współpracy?
Obsługa prawna- jak znaleźć kancelarię do stałej współpracy?
Jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje na co dzień  wsparcia prawnego w prowadzeniu swojego biznesu. Stajesz przed […]
Obsługa prawna spółek - 5 powodów, dla których konsultacja ze specjalistą ma znaczenie
Obsługa prawna spółek – 5 powodów, dla których konsultacja ze specjalistą ma znaczenie
Obsługa prawna spółek to temat budzący wiele wątpliwości – nic dziwnego, zapisy prawne i zawarte […]
Krzemień Zaliwska Sygnet

Subskrybujesz nasz newsletter? Bądź na bieżąco!

Z myślą o Tobie stworzyliśmy bazę wiedzy – blog oraz kanał TV o przewrotnej nazwie nawiązującej do typowej odpowiedzi prawnika – TO ZALEŻY.
Dzięki subskrypcji newslettera otrzymasz cenną wiedzę prosto do swojej skrzynki.

    Logotyp Krzemień Zaliwska