O Nas

Specjalizacja. Jesteśmy butikową kancelarią prawną charakteryzującą się dużym zaangażowaniem osobistym wspólników w pracę merytoryczną zespołu, specjalizującą się w wybranych zagadnieniach i dbającą o właściwy dobór zespołu doświadczonych specjalistów aby zapewnić klientowi wysokiej jakości usługi prawne przy jednoczesnej optymalizacji ich kosztów.

Doświadczenie. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych polskich i zagranicznych kancelariach prawnych oraz systematycznie dbamy o podnoszenie naszej wiedzy, spełniając oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Niezależność. Jesteśmy niezależną kancelarią bez sztywnych procedur korporacyjnych obowiązujących w globalnych organizacjach. Staramy się udowodnić, że wysoka jakość naszych usług może być połączona z rozsądnym i dostosowanym do lokalnego rynku wynagrodzeniem.

Innowacyjność. Działamy nieszablonowo - w naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta, co pozwala mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

Łączymy i dzielimy się wiedzą. Współpracujemy z rzetelnymi partnerami biznesowymi: doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, notariuszami oraz komornikami sądowymi aby należycie zabezpieczyć interesy naszych klientów. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.tozalezy.com).